• Úspechy na krajskom kole olympiády v anglickom jazyku

• 21. 2. 2018
          • Dňa 14.2.2018 sa na Gymnáziu Jozefa Miloslava Hurbana v Čadci konalo krajské kolo Olympiády v anglickom jazyku.

Zúčastnili sa ho traja naši študenti – Tomáš Ťapák (4.E), Klára Marcová (3.D) a Lucia Halčinová (SEK). Všetci súťažiaci podali výborný výkon, dvom z nich sa dokonca podarilo obsadiť prvé priečky a zviťaziť vo svojich kategóriách.

Kategória 2A:

1. miesto KLÁRA MARCOVÁ

Kategória 2B

1. miesto TOMÁŠ ŤAPÁK

Všetkým súťažiacim srdečne blahoželáme a víťazom prajeme veľa šťastia na celoslovenskom kole OAJ.

• Kurz v anglickom jazyku

• 8. 2. 2018
          • V dňoch 29. – 31.1.2018 sa žiaci SEKUNDY  zúčastnili kurzu v ANGLICKOM JAZYKU, ktorý viedol  americký lektor  RAY SIKORSKI.

Žiaci prinášali z týchto hodín  každý deň pozitívne ohlasy. Lektor komunikoval iba v angličtine, čím motivoval žiakov venovať sa aktívnejšie cudziemu jazyku. Aj v budúcom školskom roku budeme naďalej rozvíjať snahu žiakov zlepšovať sa v angličtine aj takýmto spôsobom vyučovania.