• Čítajme si 2019

• 31. 5. 2019
          • Dňa 30.5.2019 v školskej knižnici nešej školy prebehol čitateľský maratón. V tomto školskom roku sa do tejto akcie zapojilo 246 detí. Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa zúčastnili alebo ste túto akciu podporili.

Mgr. Silvia Szabová, PK SJL

• Krajské kolo v atletike SŠ

• 6. 5. 2019
          • Dňa 3.5 2019 sme sa zúčastnili krajského kola v atletike ktoré sa konalo v Martine. Súťaže sa zúčastnilo sedem našich študentov, z ktorých traja, aj vo veľmi nepriaznivom počasí dosiahli na stupne víťazov.

Adrián Pauer (2A) - 2. miesto vo vrhu guľou, Tomáš Socha (2B) - 3. miesto v hode oštepom a Valentína Amighetti  (2D) - 3. miesto v skoku do výšky.

Gratulujeme a všetkým ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy.

Fojtíková Andrea

• 13. 5. 2019
          • Dňa 16. apríla 2019 sa uskutočnilo obvodné kolo biologickej olympiády v kategórii E. V odbore botanika nás reprezentovala Nina Obrtáčová a Karolína Parižová a v odbore zoológia Peter Bodnár a Timotej Vavrek žiaci tercie.

Nina Obrtáčová získala 2. miesto v kategórii botanika a postupuje do krajského kola biologickej olympiády, Peter Bodnár získal 3. miesto v kategórii zoológia.

Víťazom gratulujeme

Erika Kristofčáková

• Astronomická olympiáda

• 2. 5. 2019
          • V dňoch 16. 4 - 17. 4. 2019  sa vo Hvezdárni a planetáriu M. Hella v Žiari nad Hronom  konalo Celoslovenské finálové kolo Astronomickej olympiády. Našu školu reprezentoval Karol Viglaš (5D), ktorý patril medzi úspešných riešiteľov 1. kola AO za rok 2019 v kategórii stredné školy.

Vo  finále AO za rok 2019, kategória stredné školy dosiahli viac ako 50 % bodov prvého najlepšieho riešiteľa.

K dosiahnutému úspechu blahoželáme.

PK FYZ