• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2017 / 2018

    • Krajské kolo

      • Kristián Kumor
      • 9. miesto
      • Programovanie ZENIT 2017/2018
      • Krajské kolo
      • informatika
      • Matúš Šikyňa
      • 12. miesto
      • Programovanie ZENIT 2017/2018
      • Krajské kolo
      • informatika
      • GMH Trstená
      • 2. miesto
      • Florbal dievčat SŠ
      • Krajské kolo
      • telesná a športová výchova
      • Bebejová, Krátka, Loneková, Orčová, Šipošová, Vodičková, Romaňáková, Šprláková, Straková, Fučeková, Olbertová
    • Okresné kolo

      • GMH Trstená A
      • 1. miesto
      • Bedminton chlapci SŠ
      • Okresné kolo
      • telesná a športová výchova
      • 1. miesto: GMH A - Martin Ballek a Juraj Jankola (4.A)
        4. miesto: GMH B - Patrik Kočan a Viliam Roziak (Kvinta)
      • GMH Trstená B
      • 4. miesto
      • Bedminton chlapci SŠ
      • Okresné kolo
      • telesná a športová výchova
      • 1. miesto: GMH A - Martin Ballek a Juraj Jankola (4.A)
        4. miesto: GMH B - Patrik Kočan a Viliam Roziak (Kvinta)
      • GMH Trstená
      • 3. miesto
      • Bedminton chlapci ZŠ
      • Okresné kolo
      • telesná a športová výchova
      • Adrián Belopotočan a Richard Šikyňa (Tercia)
      • GMH Trstená
      • 1. miesto
      • Bedminton dievčatá SŠ
      • Okresné kolo
      • telesná a športová výchova
      • Zuzana Černá (Septima), Kristína Vodičková (4.C)
      • GMH Trstená
      • 1. miesto
      • Florbal dievčat SŠ
      • Okresné kolo
      • telesná a športová výchova
      • Zoznam
      • GMH Trstená
      • 2. miesto
      • Florbal chlapci SŠ
      • Okresné kolo
      • telesná a športová výchova
      • Zoznam
    • Školské kolo

      • Tomáš Ťapák
      • 1. miesto
      • Olympiáda ľudských práv
      • Školské kolo
      • občianska náuka
      • Martina Vavreková
      • 2. miesto
      • Olympiáda ľudských práv
      • Školské kolo
      • občianska náuka
      • Barbora Tyrolová
      • 3. miesto
      • Olympiáda ľudských práv
      • Školské kolo
      • občianska náuka
      • Matúš Šikyňa
      • 1. miesto
      • Programovanie ZENIT 2017/2018
      • Školské kolo
      • informatika
      • Kristián Kumor
      • 2. miesto
      • Programovanie ZENIT 2017/2018
      • Školské kolo
      • informatika
      • Adrián Kabáč
      • 3. miesto
      • Programovanie ZENIT 2017/2018
      • Školské kolo
      • informatika
      • Matúš Valko
      • 4. miesto
      • Programovanie ZENIT 2017/2018
      • Školské kolo
      • informatika
      • Juraj Jankola
      • 5. miesto
      • Programovanie ZENIT 2017/2018
      • Školské kolo
      • informatika
      • Vojtech Babinský (Kvarta)
      • 1. miesto
      • Olympiáda zo slovenského jazyka - kat. C
      • Školské kolo
      • slovenský jazyk a literatúra
      • kategória C
      • Veronika Vrobelová (Tercia)
      • 2. miesto
      • Olympiáda zo slovenského jazyka - kat. C
      • Školské kolo
      • slovenský jazyk a literatúra
      • kategória C
      • Diana Parižová (Kvarta)
      • 3. miesto
      • Olympiáda zo slovenského jazyka - kat. C
      • Školské kolo
      • slovenský jazyk a literatúra
      • kategória C