• Navigácia

• Oravská galéria

10.11.2017 11:36
        Na exkurzii sa mi najviac páčili diela 20. storočia. Boli asi najzaujímavejšie a dalo sa na ne najdlhšie pozerať. Naopak najmenej sa mi páčili tie drevené sošky na začiatku. Niektoré síce boli zaujímavé ,ale v podstate to je stále to isté. Ďalej ma prekvapila aj cena niektorých obrazov, pretože normálny človek by za také niečo nedal 1,5 milióna €. Čo sa týka Andyho Warhola, jeho diela ma veľmi nezaujali, keďže som ich už videl aj predtým. Do galérie by som sa vrátil len v prípade, že by tam bolo viac diel z 20. storočia alebo z moderného umenia.
        S.Paľa
      • Výstava v Dolnom Kubíne

26.10.2017 12:09
        Mala som výnimočnú príležitosť navštíviť výstavu jedného zo svetoznámych umelcov Andyho Warhola. Musím uznať, že ma to celkom potešilo, keď som sa dozvedela kam ideme. Umenie, najmä čo sa týka malieb a kresieb ma v celku zaujíma.
      • Exkurzia v Dolnom Kubíne

26.10.2017 12:07

(Výstava diel Andyho Varhola)
        Nedávno (5.10. 2017) som spolu s mojimi spolužiakmi a pani profesorkami z gymnázia navštívil výstavu diel Andyho Varhola, ktorá sa konala v Oravskej galérii v Dolnom Kubíne.

• Blog

26.10.2017 12:04
        Dňa 5.10.2017 sme sa v Oravskej galérii v Dolnom Kubíne zúčastnili výstavy Andyho Warhola. Andy Warhol bol svetovo známy umelec 20. storočia a jeho korene siahajú až na Slovensko. Jeho rodičia pochádzali zo slovenskej obce Miková. Aj preto sme mali možnosť vidieť jeho výstavu na Slovensku.
      • Andy Warhol v Dolnom Kubíne

20.10.2017 16:24
        Kubínska výstava s názvom Známy i neznámy Andy Warhol - Človek odnikadiaľ sa zaradila k najlepším výstavám, ktorých som mala možnosť zúčastniť sa.
      • Výstava Andyho Warhola

20.10.2017 16:19

Túto unikátnu možnosť navštívenia výstavy jedného z hlavných predstaviteľov Pop artu- Andyho Warhola, si naozaj cením. Diela tohto vynikajúceho maliara, grafika a taktiež fotografa ma veľmi oslovili a keďže som milovník umenia touto výstavou som bola nadšená.

• Výlet za Warholom

20.10.2017 16:16
        Myslím si, že všetci študenti sú veľmi radi, keď nejaký zanietený profesor zorganizuje zaujímavú
        exkurziu a to nielen kvôli tomu, že sa ulejú zo školy, ale aj preto, že majú možnosť vidieť niečo
        výnimočné.
      • Navštívila som Warholu

20.10.2017 16:05
        Dnes to bola moja premiéra - moja premiéra v galérii a musím sa vám priznať, nechcela som odtiaľ odísť. Navštívila som Oravskú galériu v Dolnom Kubíne. Cítila som sa tam ako doma. Zbožňujem umenie.