• Úspešný absolvent ŠTC Microsoft

• 28. 8. 2023
          • Slávnostnou promóciou ukončil takmer dvojročné vzdelávanie v prestížnom programe študentského tréningového centra Microsoft študent 4. A triedy Šimon Valek.

Študentské Trénerské Centrum (ŠTC) je program najmä pre stredoškolských študentov, ktorí sa chcú zdokonaľovať v oblasti informačných technológií. Hlavným organizátorom aktivít  je spoločnosť Microsoft, ktorá pripravuje študentov na zaujímavú pracovnú kariéru a na trh práce. Cieľom celého programu je pripraviť študentov v oblasti lektorskej činnosti, technológií Microsoft 365, programovania, IoT a správy zariadení tak, aby ich ďalšia cesta napomohla k postupu medzi elitných študentov Microsoft Learn Student Ambassadors.

Za úspešné absolvovanie ŠTC Šimonovi srdečne gratulujeme.

PK INF